Uzgodniona umowa pożyczki podanie rąk

Pozabankowe karty kredytowe — jakie są ich zalety?

Dokonywanie płatności za pomocą karty stało się już niemalże codziennością. Większość z nas bardzo chętnie płaci za zakupy czy usługi przy pomocy karty, a nie gotówki. Możemy wyróżnić karty debetowe, którymi można płacić do momentu wykorzystania środków dostępnych na rachunku bieżącym oraz karty kredytowe. Te drugie wydają zarówno banki, jak i instytucje pozabankowe. Czym jest pozabankowa karta kredytowa i jakie są jej zalety?

Jak działa pozabankowa karta kredytowa?

Pozabankowa karta kredytowa dostępna jest dla klientów, którzy złożą odpowiedni wniosek — dostępny jest on na stronach internetowych firm, które takie karty wydają. Klient musi posiadać dobrą historię kredytową, lecz nie jest zobowiązany do dostarczania dodatkowych zaświadczeń, na przykład o zarobkach. Co ważne, karta kredytowa nie działa tak samo, jak tradycyjny kredyt. Nie otrzymujemy bowiem środków na konto — firma wydająca kartę przyznaje nam pewien limit, do którego możemy dokonywać płatności w sklepach bądź w punktach usługowych. Zarówno za drobne, codzienne zakupy, jak i te nieco większe, zapłacisz pozabankową kartą kredytową, oczywiście do wysokości przyznanego limitu. Pożyczka przyznawana na pozbankowej karcie kredytowej przypomina pożyczkę bez zaświadczeń, ponieważ podczas wnioskowania, nie ma potrzeby załączania dodatkowych dokumentów np. zaświadczenia o zarobkach. Zweryfikuj ofertę Net Credit: https://netcredit.pl/pozyczka-bez-zaswiadczen/

pieniądze podawane do ręki w ramach umowy pożyczki

Dlaczego warto posiadać pozabankową kartę kredytową?

Karta kredytowa stanowi odpowiedź na potrzeby osób, które często miewają problemy z utrzymaniem płynności finansowej. Może mieć to miejsce na przykład po koniec miesiąca, gdy jeszcze nie otrzymaliśmy wynagrodzenia za pracę. Co ważne, limit na karcie kredytowej ma charakter odnawialny, zatem po spłacie poprzedniego zobowiązania od razu możemy dokonywać płatności na nowo, w ramach owego limitu. Sama spłata odbywa się w bardzo wygodny sposób, mianowicie klient może oddać dług w ramach jednorazowej płatności. Co istotne, oddajemy tyle, ile rzeczywiście pożyczyliśmy, oczywiście wraz z należnymi odsetkami. Posiadając kartę kredytową, nie musimy martwić się o to, że w najmniej oczekiwanym momencie zabraknie nam środków na koncie. Pozabankowa karta ma taką zaletę, że możemy ją otrzymać w bardzo krótkim czasie od momentu złożenia wniosku. Procedura przyznawania limitu odnawialnego została bowiem uproszczona do minimum. 

Zobacz też:  Pkd dla sklepu internetowego

Szybka gotówka na start

Pozabankowa karta kredytowa jest przyznawana znacznie szybciej, niż jej bankowy odpowiednik. Jest ona doskonałą alternatywą dla pożyczki krótkoterminowej, gdyż limit na karcie ma charakter odnawialny. Z drugiej jednak strony kartą można płacić dopiero w momencie, gdy otrzymamy ją “do ręki”. Firmy pożyczkowe znalazły jednak sposób na to, aby klient nie musiał zbyt długo czekać na moment, w którym będzie mógł swobodnie dysponować gotówką. Pewną jej część może bowiem otrzymać nieco wcześniej, w formie przelewu na rachunek bieżący. Pozostałą kwotę limitu klient będzie mógł wykorzystać poprzez dokonywanie płatności, gdy będzie on już dysponował kartą kredytową. Takie rozwiązanie sprawia, że pozabankowa karta kredytowa staje się jeszcze atrakcyjniejszym produktem, a dodatkowo trafia ona w potrzeby znacznie szerszego grona potencjalnych klientów.Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też